Zateplování budov

Zateplujeme budovy jako jsou RD, bytové domy, kancelářské budovy.

Nejdříve navštívíme budovu která má být předmětem zateplení a vyhodnotíme zda je dobré z hlediska vlhkosti budovu zateplovat, jaký izolant použijeme, jaká tloušťka izolantu je vhodná a představy zákazníka. S klientem se domluvíme i na druhu fasádní barvy, dle struktury stěn a zateplovacího materiálu. Následně vyhotovíme cenovou nabídku.

Zateplovací materiály používáme fasádní vatu a polystyren. Dle konstrukce budovy a vlhkosti zdiva navrhneme jaký materiál bude vhodný a případně i kombinaci obou materiálů.

Zateplování budov můžeme provádět i s instalací nových nebo výměnou starých oken, aby měl klient jistotu, že zateplení bude mít požadované vlastnosti a mohl vyčerpat maximální dotaci.

Na zateplování budov a instalaci oken vyřizujeme dotace pro fyzické osoby přes program Nová zelená úsporám, Nová zelená úsporám Light a pro IČO přes dotační programy ministerstev pro místní rozvoj, životního prostředí, průmyslu.

Zateplovací práce zahajujeme do 30 dnů od podpisu smlouvy a zateplování budou trvá zpravidla 10-30dnů dle rozsáhlosti budovy a počasí. Okna dodáváme a montujeme dle možností výrobce oken od 2-6 měsíců.

V případě dotazů k zateplování budov a montáže oken volejte na tel. číslo: +420 737 215 081 nebo pište na info@kompletsolar.cz. Náš dispečer se Vám bude věnovat od 8-18h.